as_czerwony.jpg
HomeNasi współpracownicy

Lek. wet. Dominika Wielgosińska

Studia na Wydziele Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej w Lublinie ukończyła w roku 2006. W Lecznicy Weterynaryjnej AS pracuje od marca 2006 roku. Specjalista chorób psów i kotów. Specjalizuje się w rozrodzie małych zwierząt, oznaczaniu dni płodnych, terminów krycia oraz patologii narządów rodnych.

Lek. wet. Agata Mrozek

Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu ukończyła w roku 2014. W Lecznicy Weterynaryjnej AS pracuje od 1 października 2014 roku. Interesuje się interną psów i kotów, endokrynologią i leczeniem zwierząt egzotycznych. Zainteresowania pozazawodowe: manga i omine, muzyka, rzeźbienie w modelinie. 

Lek. wet. Magdalena Balcerak

Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ukończyła w 2014 roku. W Lecznicy Weterynaryjnej As odbyła półroczny staż począwszy od marca 2014 roku i podjęła pracę w naszej lecznicy od września 2014 roku. Zainteresowania zawodowe: interna, intensywna terapia, zaburzenia behawioralne. Zainteresowania pozazawodowe: literatura, windsurfing, języki obce.

Lek. wet. Karolina Orlik

Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu ukończyła w roku 2015. Podczas studiów dodatkowo zdobywała wiedzę i umiejętności jako wolontariusz w jednej z lecznic w Piotrkowie Trybunalskim. Interesuje się interną psów i kotów a w szczególności dermatologią i stomatologią. Właścicielka dwóch kotów i psa.

 

Pracownicy recepcji

Monika Borysławska

Katarzyna Chruściel

Anna Zbieś

© Przychodnia AS 2018